UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Roboty tyle, że NIE ma czasu nawet taczki załadować, a jakiemuś marzą się jeszcze sekundniki, - urzędasy to mają dobrze, ogłoszą przetarg, okroją kasę, żeby pokazać jacy to oszczędni a potem sruuuu - całą kasę na kostkę brukową na mieście niskim. Ja to Panie też mam dobrze wstaje rano TAK za 15- cie trzecia, rano to już widno, sniadanie jem na kolację, TAK że TYLKO wstaję I wychodzę.

A JAK.