UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Roboty tyle, że NIE ma czasu nawet taczki załadować, a jakiemuś marzą się jeszcze sekundniki, - urzędasy to mają dobrze, ogłoszą przetarg, okroją kasę, żeby pokazać jacy to oszczędni a potem sruuuu - całą kasę na kostkę brukową na mieście niskim. Ja to Panie też mam dobrze wstaje rano TAK za 15- cie trzecia, rano to już widno, sniadanie jem na kolację, TAK że TYLKO wstaję I wychodzę.
A JAK.