UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znowu wybiorą jakiś amatorów co nie potrafią ustawić świateł aby była zielona fala? Jedziesz i na każdym skrzyżowaniu czerwone światło. Pan Roman, żul spod monopola by lepiej ustawił te światła. Jak Elbląg ma być ekologicznym miastem?

kek