UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu nie ma co naprawiać tylko trzeba natychmiast wprowadzić zieloną falę, bo czerwona fala (w UM jak i na drodze)jechać dalej nie pozwala. Trzeba przekraczać prędkość o 20-30 km żeby mieć namiastkę tej zielonej fali, a przecież nie o to chodzi żeby marnować paliwo i stwarzać potencjalne zagrożenie szybsza jazdą.

Upadły Harley