UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś mógłby się też zająć sprawą przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wojska Polskiego. Rok temu ustawiono czujki, kocie oczka i sygnalizację świetlną ostrzegającą, że na przejściu jest pieszy - ale to w większości przypadków nie działa - a jak działa, to świeci wtedy, kiedy pieszy już schodzi z przejścia. Być może to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia czujek ruchu. .. Blisko jest skatepark i i z tego przejścia korzysta naprawdę dużo dzieciaków na hulajnogach i z deskorolkami
PandaRek