UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy wszyscy komentujący zdają sobie sprawą z tego że te wydatki będą realizowane z waszych podatków. Czyli sami sobie zafundujecie te inwestycje. Rząd tak jak każdy samorząd nie ma żadnych własnych pieniędzy, prowadzi tylko redystrybucje waszych podatków dzięki temu ma na własne utrzymanie. .