UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jednorazowa kwota uzupełnijąca subwencję dla Miasta Elbląg to ponad 27 mln. a nie 19 mln O czym oczywiście Portel swoim fanatycznych czytelników nie poinformuje. W projekcie przewiduje sie spadej udziałów w PIT o około 11 mln. O jakich 43 mln mówi pan Wróblewski? Ale spadek udziałów w PIT to kasa dla nas robaczków a nie dla pana Wróblewskiego, to zostanie w naszej kieszeni na szczęście a nie kieszeni pana Wróblewskiego.