UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kto jest w tym departamencie, starsze panie, prawie emerytki albo już emerytki, bez wizji pomysłu. A co do basenu to lepiej już niech administrator nie rusza bo kameralnych nam dość inwestycji. Czego dotknął to zepsuł