UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może by tak, na Sadowej te schody "wypłaszczyć"tzn. zrobić połączenie drogowe Grunwaldzka, Bema przez Sadową wydłużając tą górkę w celu zmniejszenia kąta górki. Była by alternatywa dla Bema. Oczywiście zaraz mieszkańcy Sadowej będą płakać, że w mieście auta jeżdżą.