UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma forsy na szansę dla Elbląga ! ŻÓŃT ŁASKAWY i UMIŁOWANY TEGO NIE WYBACZY !!! NIE MA FORSY NA INWESTYCJE OKOŁOKACZODOŁOWE i rozwój parkingu dla TIRów ? ! Czyli miasto będzie inwestowało w rzeczny port morski dopiero po ukończeniu przenajwspanialszej dewastacji wszechczasów, wolskiego kanału sułeskiego wraz z kaczym dołem. .. ? ZA PÓŹNO ! A tysiące statków, które mogłyby zawinąć przy kei parkingu dla TIRów będzie musiało popłynąć do Gdańska choć ich kapitanowie już opracowywali logi slalomu po rzece Elbląg by tylko móc podjąć ostatnie z romantycznych acz idiotycznych wyzwań dla żeglugi komercyjnej. .. będą zawiedzeni w sposób niewysłowiony i będzie to miało potężny, negatywny wpływ na całą egzystencję elbląskiego portu morskiego czyli parkingu dla TIRów w centrum miasta już po wsze czasy. .. zAment. Kolejna zmarnowana, wielka szansa na spuszczenie do klozetu tłuściutkich milionów. .. Zwyciężyły igrzyska na basenie. .. na szczęście i tutaj da się utopić rzetelne pieniądze ku radości uczciwych podatników.

GłębokaMyśl