UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bogumiła - Baraki, to chyba budynki miasta, wiec nie beda sami sobie dolkow kopac, ze nie zapewnili w swoich budynkach ogrzewania spelniajacego wymogi o zanieczyszczaniu powietrza. Tutaj potrzebna jest TVN Uwaga, to moze cos by ruszylo w tym temacie.

Znaffca