UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bogumiła - Baraki, to chyba budynki miasta, wiec nie beda sami sobie dolkow kopac, ze nie zapewnili w swoich budynkach ogrzewania spelniajacego wymogi o zanieczyszczaniu powietrza. Tutaj potrzebna jest TVN Uwaga, to moze cos by ruszylo w tym temacie.
Znaffca