UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale dla urzędasów kasa jest. Prezydent ma kase na harleya. 2 vice potrzebnych jak prostytutce okres. Przerost urzędników siedzących w domach bo pandemia, ale kase biorą od prawie dwóch lat bez mrugnięcia okiem. Zredukuj urząd o 50 procent i do roboty niech wraca reszta.

Czaskowski