UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wituś a robisz coś aby do Elbląga trafiało więcej pieniędzy ? Nowym ladem nie przykryjesz swojej nieudolności. Ty chłopie nawet sołectwo byś zdegradował do PGR-u. Wsiadaj na ten swój Harley i wyjazd z miasta

Bxbd