UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słupnik ty wyjaśnij jedno od paru lat PAN robi raporty, o stanie ekonomicznym, gospodarczym, społecznym itp, wszystkie ich wykresy pokazują że jesteśmy zawsze na samym końcu, może byś się po tylu latach określił czemu tak jest, że nie ogarniasz sytuacji, a jedyne co ci wychodzi to tworzenie układu małomiasteczkowego. Ten z PO Vice prezydent to już w ogóle strzał w dziesiątkę dziecko nepotyzmu elbląskiego, ale szacun Słupnik trzymasz go za sznurki, jest twoją marionetką.
1125.