UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobry gospodarz takie tereny by dzierzawil lub zabudowal obiektami pod wynajem, czy to mieszkalnymi, czy uslugowymi. Ale jak ktos mysli tylko ja, teraz i tu, a pozniej niech sie dzieje co chce, to sprzedawanie jak najbardziej jest na miejscu. Tylko nie takiego gospodarza to miasto potrzebuje. W sumie nie tylko miasto, ale i caly dzisiejszy swiat pelen pasozytniczych

Ja.