UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może by tak miasto same od siebie zaczęło coś budować i tereny by nadal należały do miasta z pożytkiem dla mieszkańców. A nie tylko wyprzedaż żeby załatać dziury. Niech miasto coś zrobi z budami na rynku, miało tam powstać centrum handlowe a nie lepiej rozbudować rynek o kolejne stragany i miejsca parkingowe. .. ?

przechodzień