UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może radni przypomną sobie, że każdy z Nich szedł do rady miatsa dla DOBRA MIASTA !!!!To może w ramch swoich transparentów zmniejsza swoje diety dla DOBRA ELBLA i tym samym przekaża na szkoły!!!!!Ale nie po co SAMOLUBY

alekdandra12@w