UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Sam kup i nie marudź. Konserwator z nazwy a nadzorca z funkcji zadba o to aby remont był zgodny z zabytkiem. Tylko ten budynek niewiele sobą reprezentuje. Czasy pałaców i rezydencji się skończyły. Ludzie zamożni na hektarze ziemi pod Elblągiem pobudują się na wysoki połysk wg własnego widzi-mi-się.