UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zmiany powinny zachęcić do poruszania się komunikacją zbiorową????? Czy to jest jakiś żart???? Właśnie dlatego przesiadłam się z komunikacji do auta po tych waszych nieudolnych zmianach rozkładów jazdy przez co nie mislam jak dojechać do pracy!!! To są jakieś jaja? Ta kupa bałwanów z urzędu próbuje z nas obywateli zrobić idiotów!!!!!
Żenada