UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wymyślił ktoś z amputowanym mózgiem. Najlepiej skomunikowany inwestycyjny teren w okolicy ZMARNOWAĆ na farmę która może stać w głuszy z drogą dojazdową z płyt drogowych. Już mniejszym absurdem by było wybudowanie 30 tysięcznego osiedla składającego się z 18 piętrowych wieżowców w Markusach !!!