UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Zielonka - Tak to teren inwestycyjny, i szkoda by było aby tak ogromny potencjał zmarnować dla fotowoltaiki. Ale uwaga po tych krytycznych słowach UM - użyje słowo klucz, ktore jest lekiem, a właściwie szczepionką na dotychczasowe inwestycje w Elblągu, ,no to zrobimy KAMERALNĄ farmę fotowoltaiczną i będzie jak z kameralną sceną, kameralną Dolinką (amfiteatr na miarę Jegłownika), kameralny basen z brodzkami dla krasnoludkòw, ,kameralne mosty nie dla transportu, a dla partaczy, ktorzy to do znudzenia remontują za ogromną forsę, kameralny niewymiarowy tor łyżwiarski, lekkoatletyczny, a właściwie to są miniatury i powinny gdzieś być wystawione jako eksponaty jak nie należy budować i jak nie należy marnować ogromnych środkôw finansowych z budżetu naszego miasta. Lista kameralnych osiągnięć jest długa i jest wprost proporcjonalna do nowych stanowisk w UM, ktòre niak mają sie do kameralnych poboròw tej prężnie rozwijającej sie firmy.
Wtrasie