UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten kto to wymyślił. .. Co z wami jest nie tak? Taki teren gdzie krzyżują się drogi S7 i S22 na taka bzdurę? Przecież to idealne miejsce pod logistykę, transport, produkcję czy pas utwardzony na małe samoloty. .. ..

Tylko_Elbląga_żal!