UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko się da, ale ilu takich jest co 100 przeleciało prze rondo ? Na palcach jednej ręki policzysz takich lotników. .A ile jest wypadków na skrzyżowaniach ? To idzie w tysiące, dlatego uważam, że ronda są dobry rozwiązaniem, rozładowują korki, wyhamowują idiotów, nie trzeba płacić za utrzymanie sygnalizacji świetlnej. ..

Anonimek1