UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
[. .. ]likwidację przejścia dla pieszych [. .. ]przy wjeździe na teren Giełdy Elbląskiej [. .. ] Kogo pogieło? Przecież to przejście jest tam potrzebne! Jest zbyt duża odległość od przejścia przy Mc Donaldzie do placu Grunwaldzkiego. Zwłaszcza, że jest to Giełda jak sama nazwa wskazuje a przede wszystkim Biedronka, z której pełno ludzi korzysta. Nie wszyscy mają samochody! Była już debata na temat likwidacji tego przejścia dlatego zastosowano kocie oczka (to że nie działają prawidłowo to inna kwestia), ale nie możecie ludzi pozbawić przejścia, skoro jest ono potrzebne.