UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomysł popieram ale jak można żądać od oferentów, aby w ciągu 7 dni przygotowali kosztorysy. I co - ktoś nie doszacuje kosztów, zastosuje z konieczności finansowej tańsze materiały, a my na portelu za rok będziemy rozpisywać się o drodze do remontu. Żądam co najmniej miesięcznego terminu składania ofert i Panie i Panowie z ratusza - trochę wyobraźni. Drogi nie było 30 lat - poczekamy ten 1 miesiąc. P. S. Rondo jest świetne na mały i znikomy ruch, dla średniego ruchu i tak prowadzi do korków. Pojedźcie do Kwidzyna. Tu będzie duży ruch i jeżeli robić rondo to z sygnalizacją -najlepiej inteligentną lub skrzyżowanie z sygnalizacją.
GWil