UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do tego proszę dodać wody opadowe z niedawno zbudowanego osiedla na ul. Łęczyckiej, które zostały podłączone do już niewydolnego kolektora burzowego. Kolektor jest poprowadzony wzdłuż al. Grunwaldzkiej i ma wylot koło Neonki. Większy deszcz i pływamy. Nieliczmy wtedy na Straż Pożarną, bo on bedą zajęci szpitale. Do zobacznia i na fali.
Notch Johnson