UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już mieliśmy podwyżki przez 3 kolejne lata aż 30 % przez pewnego prezesa i gdzie są te pieniądze?, bo nie było podstaw do takich podwyżek, węgiel był tani jak barszcz. Pan prezydent w swojej kampanii wyborczej obiecał obniżkę o 20 % i co? na co ta kasa poszła skoro pan prezydent wyliczył, ze może nam obniżyć o 20%, odnajdę artykuł, to puszcze linka. Odbiorcy ciepła zacznijmy działać.