UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cz - Dokładnie tak, wychodzą dziś lata zaniedbań, lenistwa, nieudolności i bumelanctwa post-styropianowych szkodników - mądrego to i przyjemnie poczytać. [Odnośnie komentarza @Kondek - ale przecież Chiny właśnie obniżają swoją emisję węglową i oszczędzają energię elektryczną, nius jeszcze cieplutki - zdj. :)]
RobertKoliński