UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Władza państwowa, czyli PIS-uar, w sytuacji dramatycznego wzrostu cen energii, ma możliwość obniżenia VAT-u i dofinansowania konsumentów energii z niebotycznych pieniędzy jakie dostaje ze "sprzedaży"pozwoleń na CO2.A nic nie robi. Ponadto ta władza, obiecywała, że po wybudowaniu terminala gazowego, dostawy gazu od "przyjaciela"umożliwią zmniejszenie cen gazu, a więc i ciepła. Gdzie to zmniejszenie? Czy są te dostawy? A oczywiście miejscowy przywódca coś obiecywał. Dlaczego nie realizuje budowy własnej ciepłowni? Dlaczego nie obniża cen ciepła w mieście?
entuzjasta