UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli dołożyć do braku pieniędzy na pogłębiarkę brak pieniędzy na inne bardzo ważne rzeczy związane z umożliwieniem korzystania z dobrodziejstwa przekopu o których często się pisze, to dochodzę do prostego wniosku. PiS buduje Elblążanom łazienkę i WC bez wanny, natrysku i sracza. Niczym deweloper mieszkanie - w stanie surowym. Nie masz na wykończenie nie skorzystasz z łazienki i WC przez lata.
Cz