UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jeśli chodzi o MZK i tramwaje to nowy dyrektor na wstępie naobiecywał poprawę, usprawnienie, rentowność, a wyszło jak zwykle po elbląsku, poprzez kolesiostwo, czyli beznadziejne. Brawo Wy Elbląscy zarządcy. Czemu godzimy się na ten marazm i miernotę?
Zniechęcony Elblągiem