UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Posłanka błysneła i po tym można tylko strzelić sobie w łeb takie czarne wizje. Powinna dodać że jak tylko dojdziemy do wladzy do wtedy bedą cuda na kiju i raj. Problem tylko w tym że tak zwana opozycją zmieniając sprytnie nazwy parti i twarze rządziła ponad 20 lat i cudow brak, a raczej przeciwnie, bo trudno bylo nazwać cudem prace milionow na umowe zlecenie za 5 zł. na godzine i podobne kwiatki w stylu piniedzy nie ma i nie bedzie. Nie było, bo emigrowały za granjce, albo do bywalcow Sowy i Prsyjacoł. .Mogą rządzić, a gdzie jakiekolwiek plany wizje na przyszlość?. Od gadania i to przeważnie uszy puchną. Dzisiaj dał popis niemiecki Fakt. Wyliczył że dzieki Polskiemu ladowi wiekszość bedzie miała wyzsze emerytury o 150 czy 200 zł. (ja o 200)Pisali jednak że to nie bardzo sie oplaca, gdy dostaniemy 13 i 14 emeryture. Kopnieci w mozg i przekaz dla idiotow. Jaką mamy pewność że tą 13 czy zwłaszcza 14 dostaniemy w przyszlości ??. Bo że przyznanej nam nie zmiejszą jestem pewien. Tak sie manipuluje naiwnymi.
Krzysztof M