UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ależ Teosiu jesteś przezabawny, zawsze dodajesz pikanterii swoimi wpisami, z uwagi na ciebie i twoje nawiedzone wpisy sledzę komentarze dlatego portel powinien płacić ci premię za poczytność i darmowe rozśmieszanie czytelnika