UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani posłanka chyba nie wie, że port w Elblągu, wraz z infrastrukturą znajduje się na terenie Elbląga - tak więc jeżeli ktoś ma wspierać finansowo jego rozbudowę, to przede wszystkim województwo, w którym się znajduje. Jasne, najlepiej byłoby żeby była to kasa centralna - ale co by nie mówić o tym rządzie, to jednak przeznaczył 2 mld zł na przekop, na co nie zdecydowali się poprzednicy. Natomiast psim obowiązkiem województwa olsztyńskiego jest wsparcie inwestycji, przynajmniej na terenie Elbląga - skoro chcieli Elbląg w swoich granicach, to teraz niech się martwią. Poza tym stać ich na bzdury typu tramwaje w olsztynie czy lotnisko w szymanach, które przynosi co roku miliony strat. Zamknąć to, a wtedy po kilku latach nazbiera się na port, który ma przynajmniej minimum sensu, w przeciwieństwie to lotniska.

laskipaa