UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Parkingi? Ludzie! Turyści kochają stare miasto!!! Budować ciąg dalszy starówki z ścisłe zabudowanymi kamienicami!!! Co Wy macie za chóru film z tymi parkingami? Byście już tymi samochodami do kościoła wjeżdżali, gdyby tylko szersze drzwi zrobić!