UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Wróblewski dużo osób wie, że przez Pana Elbląg nie otrzyma części kasy rozdzielanej przez PIS, bo nie był Pan na pogrzebie prezydenta/posła Jerzego Wilka (to wstyd i hańba dla włodarza miasta ). Prezes Kaczyński powiedział krótko, że za właśnie taką Pana postawę obetnie maksymalnie ile się da kasy dla Elbląga. Brawo nasz prezydencie !!!. Nie ważne z jakiej opcji politycznej się wywodzi, ale wypadało być i reprezentować miasto na przedmiotowym pogrzebie. Każdy wie gdzie Pan był w tym czasie. Życzę powodzenia w kuracji, a pretensje proszę mieć tylko do siebie.

bezpartyjny elblążanin