UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny prezydent płaczek, może trzeba ruszyć głową i poszukać dochodów dla miasta a nie czekać aż manna spadnie z nieba. po to zostałeś wybrany na prezydenta żeby zarządzać miastem i szukać dochodów, a nie płakać że obniżą podatek PIT i z tego powodu spadną wpływy do kasy miasta.