UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny prezydent płaczek, może trzeba ruszyć głową i poszukać dochodów dla miasta a nie czekać aż manna spadnie z nieba. po to zostałeś wybrany na prezydenta żeby zarządzać miastem i szukać dochodów, a nie płakać że obniżą podatek PIT i z tego powodu spadną wpływy do kasy miasta.