UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Złożyłem wniosek na 2 dzieci chodzących do tej samej szkoły. Jedno już dostało, drugie „w trakcie weryfikacji”. ZUS rozpatruje każde dziecko osobno, zamiast wziąć wniosek i cały sprawdzić od razu. A miało być szybciej…