UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko fajnie pieknie ale dlaczego tylko 20 pierwszych osob? A co z reszta ? Na posredniaku jest wiecej osob bezrobotnych. Ale to nikogo nie obchodzi a zreszta kazdy z bezrobotnych wolalby prace a nie bilet do teatru o ktory jeszcze trzeba bedzie walczyc.
Bujakasza