UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko fajnie pieknie ale dlaczego tylko 20 pierwszych osob? A co z reszta ? Na posredniaku jest wiecej osob bezrobotnych. Ale to nikogo nie obchodzi a zreszta kazdy z bezrobotnych wolalby prace a nie bilet do teatru o ktory jeszcze trzeba bedzie walczyc.

Bujakasza