UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zenobiusz - bo ludzie daja sie robic w Ujaaa. W jednej firmie ucieli premie pracownikom bo slabo jest, a sobie po 30tys premii (wczesniej nie bylo takich premii)Ludzie zmieniajcie firmy co pare lat!!!!

robotnik 1