UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@alex12@w - Pier. .. sz głupoty jak potluczony. Pracowałeś w tej firmie ? Moze nie doszedłes nawet do etapu rozmowy co jest wynikiem braku kompetencji i umiejetnosci z Twojej strony. Do takich komentarzy zapraszamy na żal. pl Jest to jedna z niewielu firm na Elblaskim rynku, która bardzo rzetelnie rozlicza się z pracownikiem.