UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy firmy też będą miały montowane radioodbiorniki i telewizory z jedyną stacja tv w Polsce, bo to olbrzymi koszt fundowania tvp info bo dziennikarze tej stacji TVP nadają się bardziej do wyprowadzania do szczania kur niż relacjonowania wydarzeń politycznych zresztą ten PiS powinien zająć się wyprowadzaniem kur do szczania bo nic innego nie potrafi w polskim nowym wale