UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten największy wróg Bażantarni z "wielką troską"wypowiada się jaki to on jest wspaniały na stołku. A gdzie interes społeczny i prawo mieszkańców Elbląga do przebywania na terenie tego wspaniałego parku jakim była Bażantarnia ?

hrabia_George