UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja uważam, że radny powinien zadawać pytania a władz łaski nie robi aby odpowiadać. Tym bardzie, że to władza składała obietnice. Tym bardzie że sama do tego doprowadziła. Kowszyński dobre pytanie. Tak dalej. A udzielona mu odpowiedz to arogacja w czystej postaci. Cicho ma być bo to temat bagno. A co dalej z ciepłownią? O to pewnie pytać się też nie wolno