UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie strasz nie strasz bo się zesr. .. .ci co straszyli dziś sami się boją, strach jest zawsze oznaką slabości czlowieka i niepewności ale to juz nie te czasy a ludzie juz się nie boją więc zaprzeszle metody zostawić dla rodzinki i na emeryturze