UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Faktycznie że olej opałowy jest najdroższym nośnikiem energii ze wszystkich dostępnych. Dlatego EKO produkujące tylko ciepło z ekonomicznego punktu widzenia nie ma prawa istnieć. A miasto od 10 lat powinno posiadać własną ciepłownię gazową gdzie produkowano by energię elektryczną a ciepło jako produkt odpadowy zasilający miejska siec ciepłowniczą.