UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktycznie że olej opałowy jest najdroższym nośnikiem energii ze wszystkich dostępnych. Dlatego EKO produkujące tylko ciepło z ekonomicznego punktu widzenia nie ma prawa istnieć. A miasto od 10 lat powinno posiadać własną ciepłownię gazową gdzie produkowano by energię elektryczną a ciepło jako produkt odpadowy zasilający miejska siec ciepłowniczą.