UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Panie radny, ja już na komisji prosiłem, żeby pan tego tematu nie ruszał, bo jak ja go rozwinę, to mieszkańcy dowiedzą się całej prawdy, jak wyglądało to z tą umową i z ceną ciepła i z inwestycjami w Enerdze Kogeneracja. Niech pan tego tematu naprawdę nie rusza. "- A co to za groźby?! Chcemy właśnie prawdy! Chcemy się dowiedzieć "jak to wyglądało"!!!
zdziwiony3456