UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hahaha, kasy szukanie? Weźcie się lepiej za tysiące elbląskich firm które płacą składki od najniższej krajowej a reszta pensji leci pod stołem ludzie kochani to nawet nie trzeba szukać bo każdy jeden Mały prywaciarz tak robi tam są pieniądze ogromne do tego kary za oszusta skarbowe i jesteście ustawieni raz dwa
QbeeQ