UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hahaha, kasy szukanie? Weźcie się lepiej za tysiące elbląskich firm które płacą składki od najniższej krajowej a reszta pensji leci pod stołem ludzie kochani to nawet nie trzeba szukać bo każdy jeden Mały prywaciarz tak robi tam są pieniądze ogromne do tego kary za oszusta skarbowe i jesteście ustawieni raz dwa

QbeeQ