UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trzeba sobie zdać sprawę, że dwie trzecie ceny, to wynik naszej potrzeby coraz czystszego powietrza i podatki jakie mają to wymusić. Droższe technologie, droższa energia w paliwie, czyli droższe paliwo ekologiczne, absurdalnie wysokie i sztuczne ceny CO2.No i nie zapominajmy o VAT-cie, który od wyższej ceny jest również wyższy i umożliwia zwiększenie finansowania niezbędnych potrzeb społeczno-wyborczych. No, ale Prezydent miał wielu najdroższych ekspertów finansowanych przez mieszkańców. Ci znawcy, twierdzili, że EPEC może wybudować własną elektrociepłownię, która będzie produkować taniej. Albo zatem, należy zrezygnować z Energii i budować taniej, albo żądać zwrotu wydanych przez mieszkańców kosztów na ekspertyzy życzeniowe.
entuzjasta