UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co na to powie przewodniczący Czyżyk? Nie było czasu na pracę rady i kontrolowanie ospałości w urzędzie? Wszyscy powinni odpowiedzieć za tą umowę na która sami się sakazali a teraz my za nią zapłacimy. Wzrośnie ciepło, wzrosną wydatki na edukację bo w szkołach trzeba grzać, wzrosna czynsze w sklepikach tych które i tak cienko przędą. tak o nas zadbał prezydent przewodniczący który jest też trenerem tańca i wszyscy radni. Gdzie byliście przez tyle lat????