UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Klim ma rację. Jesteśmy właśnie świadkami wielu lat zaniedbań. Przez lata słuchaliśmy obietnice i bzdury. Ktoś powiedział cyt nie róbmy pogrzebu z wesela. A ja powiem - na tym weselu jest atmosfera pogrzebowa. Na tej stypie nikt głosu nie zabiera. Gdzie ta sensowna rada nadzorcza. To już całkowita kompromitacja.

hejter ciepelkowy