UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Klim ma rację. Jesteśmy właśnie świadkami wielu lat zaniedbań. Przez lata słuchaliśmy obietnice i bzdury. Ktoś powiedział cyt nie róbmy pogrzebu z wesela. A ja powiem - na tym weselu jest atmosfera pogrzebowa. Na tej stypie nikt głosu nie zabiera. Gdzie ta sensowna rada nadzorcza. To już całkowita kompromitacja.
hejter ciepelkowy